1. návštěva Ctihodného Chamba-lamy Čojdžamce v ČR - květen 2005
Procházka v Průhonickém parku
Návštěva u kardinála Vlka
Setkání s rabínem Sidonem
Setkání s rabínem Sidonem
Valdštejnský palác - senátor Smutný
Na MZV ČR - náměstek ministra P. Svoboda
Ministerstvo kultury - nám. Mazáčová
Konečně i procházka Prahou
Návštěva Národní galerie Zbraslav
Setkání s hejtmanem Zahradníkem
Setkání s věřícími v KD Vltava, ČB
Procházka Třeboní se starostou Houdkem
Rozloučení s Ctihodným
15.05.2006 - Setkání Chamba-Lamy s hejtmanem
O připravovaném projektu vybudování Centra asijských studií v Třeboni, obnově duchovního života v Mongolsku, stavu kulturních památek a turistice hovořil v pátek podvečer jihočeský hejtman Jan Zahradník s představeným mongolských buddhistů,Ctihodným Chamba-Lamou (opatem) kláštera Gandančenling v Ulánbátaru a prezidentem Asijské buddhistické mírové konference Demberelínem Čojdžamcem během setkání na krajském úřadu. Jak při setkání zaznělo, Centrum asijských studií by mělo vzniknout v bývalé vodárenské věži, kterou má na padesát let pronajatou ředitel zahraničních vztahů Česko- středoasijské smíšené obchodní komory RNDr.Milan Klečka. Centrum by mělo v sobě zahrnovat Galerii buddhistického umění a Institut evropsko-asijské spolupráce.
Pozn.: V článku uváděný pracovní název "Centrum asijských studií v Třeboni" byl později změněn na "Asijské kulturní centrum Třeboň"